3.3/5 - (7 امتیاز)

کارگاه های روانشناسی

برگزاری کارگاه های روانشناسی کودکان و بزرگسالان یکی از اقدامات نوین و موثر در علم روانشناسی است. فراهم شدن بستری مناسب که بصورت جمعی است این فرصت را ایجاد می کند که افراد شرکت کننده در کارگاه ها بصورت مستقیم وارد تعامل با افراد دیگر شده و مهارتهای لازم را با تمرین و تکرار بدست آورند. این کارگاه ها در سه حالت زیر قابل برگزاری است.

کارگاه های روانشناسی کودکان

کودکان دلبند خود را در کارگاه ها ثبت نام کنید تا مهارت های اجتماعی و ارتباطی ، افزایش اعتماد به نفس و مهارتهای زندگی را بخوبی فرا بگیرند. همچنین در این کارگاه ها با روشهایی مانند بازی درمانی و … مشکلات و اختلالات مربوط به تربیت و شخصیت فرزند شما نیز برطرف و نگرانی های احتمالی تان رفع خواهد شد.

کارگاه های روانشناسی بزرگسالان

اگر تصور می کنید که در زمینه هایی نظیر اعتماد به نفس، غلبه بر مشکلات، مهارتهای زندگی و ارتباطی دچار مشکل هستید این کارگاه مخصوص و مناسب شماست. در این کارگاه ها با روشهای علمی و عملی، مشکلات مربوط به موارد ذکر شده خود را بخوبی مرتفع خواهید کرد. این کارگاه ها برای افراد بالای 15 سال در نظر گرفته شده است.

کارگاه های روانشناسی در سفر

شما می توانید با شرکت در این کارگاه ها انواع مشکلات مربوط به مهارت های ارتباطی و اجتماعی را برطرف کرده و آنها را به شکل قابل توجهی بهبود ببخشید.

کارگاه های مخصوص زوج درمانی

در کارگاه های روانشناسی ، کارگاه های زوج درمانی نیز برای رفع مشکلات مابین زوجین و بهبود روابط آنها برگزار می شود.

نحوه ثبت نام در کارگاه ها

برای ثبت نام کافیست به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید.