Rate this page
divorce advice main 1

مشاوره طلاق

طلاق یکی از راهکارهای نهایی در زندگی زناشویی است. اگر زندگی خود را دوست دارید و می خواهید آنرا حفظ کنید پس فکر کردن به طلاق درست نیست و باید زندگی مشترک را بصورت اصولی حفظ کرده و آنرا مستحکم کنید. اما اگر علاقه ای به زندگی مشترک و همسر خود ندارید و یا بواسطه مشکلات و مسائل پیش آمده تصمیم بر جدایی گرفته اید بهتر است قبل از اینکار حتما از مشاوره طلاق بهره مند شوید. اینکار سبب می شود تا حتی در صورت طلاق گرفتن نیز، بهترین اقدام ممکن صورت پذیرد. زیرا در برخی مواقع مانند وجود مخاطرات جانی و عدم احساس امنیت و …، طلاق گرفتن امری ضروری بنظر می رسد.

ریشه طلاق چیست

در بین صدها موردی که می تواند زمینه ساز طلاق شود به چندی از آنها اشاره شده است:

  • خیانت زن به مرد و یا مرد به زن
  • مشکلات جنسی و عدم رضایت از روابط زناشویی
  • اینترنت و شبکه های اجتماعی
  • اختلالات شخصیتی مانند سوءظن، بدبینی، توهم، خودشیفتگی، عدم سازگاری و …
  • تفاوت های شخصیتی، فرهنگی و آموزشی

طلاق به دلیل خیانت

خیانت یکی از عمده دلایل طلاق بخصوص در سالهای اخیر است. متاسفانه آمار خیانت زن به مرد و همچنین مرد به زن بسیار بالا رفته و همین موضوع سبب شده طلاق به دلیل خیانت نیز بیشتر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب خیانت همسر را مطالعه نمایید.

طلاق به دلیل مشکلات جنسی

مشکلات جنسی و همچنین عدم رضایت جنسی از همسر نیز از جمله موارد تاثیرگذار در طلاق است. مشکلات جنسی می تواند با کمک پزشکان متخصص در این حوزه برطرف شود. عدم رضایت جنسی نیز با کمک مشاور روانشناس قابل حل است.

طلاق به دلیل تفاوت های شخصیتی

تفاوت هایی مانند برونگرایی و درونگرایی، سطح فرهنگ و سواد، تربیت خانوادگی، اعتقادات دینی و … می توانند زمینه ساز اختلافات و در نتیجه طلاق شوند. به همین جهت توصیه می کنیم در این باره حتما مشاوره قبل از ازدواج را داشته باشید. در صورتی که در زندگی مشترک قرار دارید و می خواهید زندگی خود را حفظ کنید مشاور روانشناس می تواند در این باره به شما کمک کند.

جلوگیری از طلاق عاطفی و خیانت

طلاق همیشه بصورت رسمی انجام نمی شود بلکه در بسیاری از موارد با وجود زندگی مشترک ظاهری، زن و مرد در طلاق عاطفی قرار داشته و عشق و محبتی میان آنها وجود ندارد. برای جلوگیری از طلاق عاطفی و خیانت توصیه می کنیم مطالب زیر را مطالعه نمایید:

مشاوره طلاق با خانم دکتر مریم زادباقر

اگر در زندگی مشترک زناشویی خود دچار مشکل شده اید و به دنبال راه چاره هستید می توانید روی ما حساب کنید. مشاوره طلاق یکی از بهترین خدمات پیشنهادی برای این موضوع است. به این معنی که مشاور بررسی می نماید که راه چاره چیست و در صورت امکان راهکار را پیشنهاد می کند. اگر راهکار نهایی طلاق باشد نیز این امکان وجود دارد که به بهترین حالت ممکن این اتفاق صورت بگیرد. برای برخورداری از خدمات مشاوره طلاق تنها کافیست به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با شماره های موجود در تماس باشید.