87 / 100
5/5 - (1 امتیاز)

روانشناس در آلمان

دکتر روانشناس ایرانی در مونیخ

در صورتی که در کشور آلمان زندگی می‌کنید و نیازمند ارتباط با یک روانشناس در آلمان هستید، می‌توانید از طریق مشاوره‌ آنلاین و غیرحضوری با ما در ارتباط باشید.

جهت مشاوره آنلاین و واتساپی با روانشناس در آلمان و یا ایران می‌توانید با دکتر مریم زادباقر در حیطه‌های مختلف شامل:

مشاوره خانواده، مشاوره فردی، اختلالات روانی، مشاوره کسب و کار، مشاوره تحصیلی و… از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی در ارتباط باشید.

ویژگی‌ها و مزیت‌های مشاوره آنلاین با روانشناس در آلمان

اگر در کشور آلمان زندگی می‌کنید و در روابط سازمانی، روابط عاشقانه و عاطفی، زندگی مشترک، دوران پس از طلاق و یا مرگ عزیزان خود دچار مشکل شده‌اید و یک هم‌زبان و آشنا را برای حل مشکلات و یا بهبود حال خود نمی‌یابید، اینجاست که یک مشاور روانشناس در آلمان نقش مهم و کلیدی را در زندگی شما ایفا خواهد کرد.

وقتی که هزینه‌های بالای زندگی در آلمان فشارهای زیادی را بر خانواده‌ها تحمیل می‌کند و خانواده‌ها قادر به حل مشکلات خود به تنهایی نیستند، روانشناس در آلمان می‌تواند به آنها در حل این مشکلات کمک کند. از دیگر مزایای این نوع مشاوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

راحتی بیشتر هنگام مطرح کردن مشکلات
امکان گفتگو با مشاور بیشتر از یک بار در هفته
درمانجو می تواند به صورت محرمانه و ناشناس با مشاور گفتگو داشته باشد

روانشناسی مهاجرت در قرن جدید

اشتغال، ادامه تحصیل، تاسیس شرکت، وارد شدن در یک رابطه عاشقانه، طلاق و همه موارد ذکر شده که ممکن است در زندگی هر فردی اتفاق بیفتد و تاثیرات فراوانی در زندگی فرد بگذارد.

وجود این اتفاقات زمانی که در کشور خودتان هستید و در کنار افراد هم‌زبان و هم‌فرهنگ خودتان هستید عواقب و تاثیرات خود را دارد، حال آنکه این اتفاقات در یک کشوری که به تازگی به آن مهاجرت کرده‌اید شرایط شما را حاد‌تر می‌کند و شما را در وضعیت بدی قرار خواهد داد، زیرا دوری از خانواده، سازگاری با محیط جدید، موقعیت سازمانی جدید شرایط تحصیل در کشور بیگانه به خودی خود اضطراب دارد.

زیرا ارتباط برقرار کردن و خو گرفتن با افراد تازه و با فرهنگ نا آشنا، ادامه و اتمام یک رابطه عاشقانه در آلمان همه نیازمند به داشتن یک مشاور روانشناس در آلمان می‌باشد که هم‌زبان و هم‌فرهنگ باشد تا بتواند با راهکار‌ها و حمایت‌های به موقع خود به شما کمک کند تا این شرایط را به خوبی سپری کنید.

دکتر مریم زادباقر، این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید در سراسر آلمان به صورت آنلاین با روانشناس در آلمان در شهر‌هایی مثل برلین ، هامبورگ ، مونیخ ، دورتموند ، فرانکفورت ، اشتوتگارت ، دوسلدورف ، اسن ، برمن ، كلن و … مشاوره داشته باشید.

مهارت‌های مورد نیاز روانشناس در آلمان

زمانی که دیگر میلی برای نزدیک شدن به همسر خود ندارید و بودن همسرتان در کنار شما مانند اوایل رابطه در شما هیجان فیزیکی ایجاد نمی‌کند، مشاور روانشناس در آلمان می‌تواند با بررسی علت‌های این مشکل در حل آن به شما کمک کند تا از کنار هم بودن همچون روز‌های اول آشنایی لذت ببرید.

زمانی که به جز مشکلات و صحبت‌های فرزندانتان درباره موضوع دیگری نمی‌توانید با همسرتان صحبت کنید و اصلا همسرتان و نظرات ایشان برایتان مهم نیست و اصلا برای ایشان احترامی قائل نیستید و وقتی که عمیق‌تر نگاه می‌کنید متوجه می‌شوید خود را عاقل‌تر، باهوش‌تر و صادق‌تر از همسرتان می‌دانید و مدام در حال تحقیر ایشان هستید.

در کل با وجود اینکه همسرتان را دوست دارید و از خصوصیات ایشان متنفر نیستید ولی احساس می‌کنید که بین شما کمی فاصله وجود دارد به روابطی که قبل از ازدواج با اشخاص دیگر داشتید فکر می‌کنید و با وجود اینکه می‌دانید همسرتان آدم خوبی است اما هیچ کششی بین شما نیست و هیچ احساسی نسبت به ایشان در قلبتان ندارید و گاهی اوقات شک می‌کنید که آیا از ابتدا هم عشقی بوده که شما با هم ازدواج کرده‌اید یا خیر.

مشاوره خانواده با روانشناس در آلمان

فقط یک مشاور روانشناس در آلمان است که می‌تواند در تمام شرایط موجود شما را به سمت بهبود روابط و لذت بردن از زندگی زناشویی و لذت در کنار همسرتان بودن سوق دهد.

زمانی که زوجین نمی‌توانند ارتباط خوبی با یکدیگر داشته باشند و هر زمان که می‌خواهند با هم برای حل مشکلاتشان صحبت کنند، به جای اینکه مشکلاتشان حل شود یک مشکل جدید هم بر مشکلاتشان اضافه می‌شود و تصمیم بر این می‌گیرند که دیگر با هم صحبت نکنند.

همین امر باعث می‌شود حال رابطه‌شان هر روز بدتر شود و همسران به سمت افسردگی و اضطراب کشیده شوند چون هر چقدر زوجین در رابطه کم‌تر با هم صحبت کنند مشکلات و مشاجره آنها بیشتر خواهد شد و یک مشاور روانشناس در آلمان می‌تواند دقیقا نقش یک ناجی مهربان را ایفا کند و کمک کند تا آن رابطه به بن بست نرسد.

درباره مشاوره خانواده بیشتر بدانید!

مشاوره خانواده، یکی از اشکال روان درمانی است، که با بهبود روابط اعضای خانواده و از بین بردن استرس ها و تنش ها به بهتر شدن وضعيت خانواده و خوشبختی اعضای آن کمک می شود.

مشاور خانواده به مطالعه رفتار فرد به فرد اعضای خانواده و نقش آنها در خانواده می پردازد.

مشاور خانواده سعی می کند با تمامی اعضای خانواده جلسات روان درمانی داشته باشد ولی در مورد برخی از تعارضات در خانواده این امر امکان پذیر نیست.

همچنین در مشاوره خانواده، جلسات به صورت فردی و نه دسته جمعی، با افراد برگزار می شود.

زوج درمانی با روانشناس در آلمان

زمانی که از همسر و شریک عاطفی خود طلاق گرفته و یا جدا شده باشید و یا در دوران جدایی و سوگ به سر می‌برید اگر نتوانید خوب مدیریت کنید در هر شرایطی که باشید سخت و دردناک است و فرقی هم نمی‌کند که مدت زمان کمی گذشته باشد یا مدت طولانی.

در هر صورت پیامد‌های ناگوار و ناخوشایندی برای فرد خواهد داشت و قطعا برای سپری کردن این بحران باید مشکل را با یک مشاور روانشناس در آلمان که با فرهنگ و زبان و آداب و سنن شما آشنایی دارد در میان بگذارید تا بتواند به شما کمک کند.

زمانی که دانشجویی یک رابطه عاشقانه را فقط به خاطر دوری از خانواده آغاز کرده و دچار بحران شده، یک مشاور روانشناس در آلمان می‌تواند به ایشان در سپری کردن یا پشت سر گذاشتن این بحران کمک کند.

مشاوره کسب و کار با روانشناس در آلمان

زمانی که شخص در برقراری ارتباط با افراد در محل کار و با همکاران و مسئول و رئیس خود مشکل دارد و به دلیل نداشتن مهارت‌های ارتباطی نمی‌تواند با افراد ارتباط موثر برقرار کند و هر روز با انزجار و سردی و بی‌انگیزگی به محل کار خود می‌رود و هیچ لذتی از فعالیتی که انجام می‌دهد نمی‌برد.

همین بی‌میلی و بی‌رغبت بودن ایشان باعث به وجود آمدن بحث و جدل بیشتر و در نهایت اخراج از کار و حس درماندگی می‌شود یک مشاور و روانشناس در آلمان می‌تواند در این شرایط با آموزش مهارت‌های فردی به ایشان کمک کند.

زمانی که قصد راه اندازی کسب و کار جدید خود را در کشور آلمان دارید و هیچ اطلاعات سازمانی ندارید و قدرت و دانش لازم برای رهبری افراد و مدیریت اشیا را ندارید یک مشاور روانشناس در آلمان آگاهی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در بهترین سطح خود در سازمانتان ظاهر شوید.

به طور کلی تا زمانی که در کشور بیگانه نتوانسته‌اید با افراد ارتباط موثر برای رسیدن به اهدافتان پیدا کنید جلسات مشاوره خود را قطع نکنید.

شاید عده‌ای با چند جلسه مشکلشان حل شود و عده‌ای دیگر باید سال‌ها به این جلسات مشاوره ادامه دهند تا به نتیجه دلخواه برسند.

زمینه های مشاوره با روانشناس در آلمان

 • مشاوره سازمانی و کسب و کار
 • مشاوره ازدواج، روابط عاشقانه
 • مشاوره برای تحکیم روابط زوجین
 • مشاوره در زمینه مهات‌های فرد
 • مشاوره در زمینه فرزندپروری
 • مشاوره بعد از ترک شریک عاطفی و سوگ بعد از جدایی
 • مشاوره طلاق و بهبود زندگی بعد از شکست عاطفی
 • مشاوره ازدواج و بازگشت عشق
 • مشاوره تطابق با محیط و فرهنگ جدید

گواهی نامه های اخذ شده توسط دکتر روانشناس در آلمان خانم دکتر مریم زادباقر

 • اصول مشاوره و روان درمانی

 • اصول شخصیتی، اخلاقی و راهبردی مشاوره و روان درمانی

 • شرح حال و معاینه وضعیت روانی و تشخیص اختلالات روانی

 • مشاوره قبل از ازدواج

 • برنامه ریزی درسی و تحصیلی

 • مصاحبه و ارزشیابی و اصلاح روابط کودکان

 • ریلکسیشن و مراقبه و بیوفیدبک GSR کیفی و جیبی

 • بیوفیدبک فشار خون، ضربان قلب و میگرن

 • CBT افسردگی

 • CBT اضطراب

 • CBT وسواس

 • CBT شب ادراری و لکنت زبان

 • مترونوم لکنت زبان – الکتروشوک و آلارم شب ادراری

چرا روانشناس ایرانی | روانشناس در آلمان

روانشناسی یک علم است. علمی است که با استفاده از روش علمی به روان و ذهن انسان و رفتار آن می‌پردازد.

به عبارت دیگر، روانشناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی می پردازد. اما باید در نظر داشته باشید روانشناسی با روان و حال روحی هر شخص ارتباط زیادی دارد.

چون مساله انسانی است و به ذهن و روان انسان مربوط است، در اینجا روحیه و نحوه ارتباط شخص روانشناس در آلمان مهم می‌شود که بتواند با مخاطب خود به خوبی ارتباط برقرار کند.

بیشتر ایرانیان حاضر در آلمان در شهر‌هایی مثل برلین ، هامبورگ ، مونیخ ، دورتموند ، فرانکفورت ، اشتوتگارت ، دوسلدورف ، اسن ، برمن ، کلن و … زندگی می‌کنند.

آنها گاهی ممکن است به روانشناس در آلمان احتیاج پیدا کنند که قطعا روانشناسان ایرانی حاضر در این شهرها به نسبت روانشناسان آلمانی ، کمک بیشتری به آنها خواهند کرد.

این امکان توسط دکتر مریم زادباقر برای شما فراهم گشته که در سراسر آلمان بتوانید به صورت آنلاین با روانشناس در آلمان در شهر‌هایی مثل برلین ، هامبورگ ، مونیخ ، دورتموند ، فرانکفورت ، اشتوتگارت ، دوسلدورف ، اسن ، برمن ، کلن و … از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی مشاوره داشته باشید.

چگونه با مشاوره روانشناس در آلمان به بهبود زندگی و روابط خود کمک کنیم؟

هر روز برای بهتر شدن کیفیت زندگی تلاش می کنیم، کار می کنیم و کسب درآمد می کنیم، خرید می کنیم، ورزش می کنیم، به سلامتی خود اهمیت می دهیم.

ولی آیا همه این ها منجر به حس بهتر و لذت بیشتر از زندگیمان می شود؟

اگر در روابط با دوستانمان، همسر یا فرزندانمان، ناراحتی داریم، یا دچار سردرگرمی فکری هستیم و از برنامه ریزی های خود ناامید شده ایم، یک مشاوره روانشناسی خوب می تواند به ما کمک کند تا از زندگی خود لذت بیشتری ببریم!

پس با روانشناس در آلمان همراه باشید.