86 / 100
4.5/5 - (4 امتیاز)

روانشناس ایرانی در کانادا

دکتر روانشناس ایرانی در مونیخ

درباره روانشناس ایرانی در کانادا دکتر مریم زادباقر باید بگوییم که از اصلی ترین تصمیم هایی که شما عزیزان برای زندگی خودتان می‌ گیرید، ترک کشور خود و مهاجرت به کشوری دیگر است.

به علت اضطراب ‌های بیش از حد که فرآیند مهاجرت دارد، امکان دارد این توانایی را نداشته باشید که در ابتدا با فضای جدید ارتباط خوبی برقرار کنید.

علت مهاجرت کردن برای هر فردی تفاوت دارد. امکان دارد دلیل مهاجرت شما، فرار کردن از محیط یا شرط های کشورما باشد؛ یا به علت فرار کردن از خاطره های یک شکست عاطفی تن به مهاجرت داده باشید و یا بعد از طلاق به دنبال یک زندگی و محیط جدید باشید.

حتی امکان دارد برای ادامه دادن تحصیل به یکی از ایالات و یا شهرهای کانادا رفته باشید و قصد ماندن در آن جا را دارید.

بعضی از شما دوستان نیز برای کار و یا تجارت مهاجرت کرده اید.

دلیل شما هرچیزی که باشد ، برای کنارآمدن با شرایط جدید نیازشما به حضور و همراهی یک مشاور و روانشناس بیش از قبل شده است.

ولی آیا صحبت کردن با روانشناس که زبان مادری اش با شما فرق می کند و با شرایط فرهنگی شما آشنایی ندارد، برای شما آسان است؟

با اطمینان زیاد بگوییم قصد شما این است که با مشاور روانشناس فارسی زبانی صحبت کنید که زبان شما را بفهمد و زبان مادری اش فارسی باشد، از شرایط کشورخودتان، فرهنگ و آداب و رسوم دانایی لازم را داشته باشد.

پس شما این توانایی را دارید در هر ایالتی از کانادا از جمله کبک، بریتیش کلمبیا یا منیتوبا، تورنتو و ونکوور، که سکونت دارید، می توانید از روانشناس ایرانی در کانادا دکتر مریم زادباقر بهره بگیرید.

اگر که در کشور کانادا سکونت دارید و نیاز به مراجعه کردن به روانشناس هم دارید، مورد های زیادی پیش روی شما قرار دارد.

اما اگر اولویت شما، مشاوره با یک روانشناس ایرانی می باشد، این توانایی را دارید از مشاوره های آنلاین و غیر حضوری دکتر مریم زادباقر، بهره بگیرید.

قطعا مشاوره با روانشناس های ایرانی در کانادا کمی دشوار می باشد و مهم ترین دشواری که سر راه شما قرار دارد پیدا کردن مشاوری هم زبان می باشد که با روحیات ایرانی ها، آشنایی داشته باشد.

مشاوره آنلاین برای ایرانیانی که در کانادا سکونت دارند، یک راه درست است که استفاده از خدمات روانشناسی را ممکن می سازد.

برای ارتباط برقرار کردن با مشاوره مورد نظرتان این توانایی را دارید که وقت مشاوره آنلاین با روانشناس در ایران، رزرو کنید و از این خدمت ها در اولین فرصت استفاده کنید.

مشاوره خانواده با روانشناس ایرانی در کانادا دکتر مریم زادباقر

یکی از انواع مشاوره که به علت رشد روز افزون مشکل های خانوادگی به صورت گسترده و محبوب است و مورد استفاده قرار می‌گیرد مشاوره خانواده می باشد.

مشاوره خانواده به مشاوره ای می گویند که علی‌رغم اسم آن این توانایی را دارد که هم به صورت فردی صرفا برای یکی از اعضای خانواده و هم به صورت گروهی برای آن دسته از خانواده هایی که با هم مشکلی خاص دارند و می بایست حتما به صورت گروهی برای مشاوره خانوادگی مراجعه کنند شکل می گیرد و از این رو می تواند انواع مختلفی را داشته باشد که دکتر مریم زادباقر در زمینه روانشناس ایرانی در کانادا برای مشاوره خانواده به شما کمک شایانی می کند.

خیلی از این مشکلات اگر سریع پاسخ داده شوند و درمان مناسب و راه کار مناسبی برای آنها پیش روی خانواده ها گذاشته شود به مشکل هایی بزرگ تر تبدیل نمی شوند و جلوی آن ها به طور کامل گرفته می شود و این توانایی را ندارند مشکل های متعاقب و پشت سر هم بعدی را برای شخص به وجود آورند.

مشاوره ازدواج با روانشناس ایرانی در کانادا

در مشاوره حضوری ازدواج در کانادا، هر دو طرف به مشاور مراجعه می کنند و طی چند جلسه، به صورت جداگانه یا با هم (بنا بر صلاح‌دید مشاور) با روانشناس ایرانی در کانادا دیدار می‌کنند.

در این جلسه ها مشاوره با طرح سؤالاتی خاص به جمع کردن اطلاعات بیشتر درباره هر کدام می ‌پردازد، آن ها را برای به شناخت بهتری نسبت به خود و شخص مقابل کمک می کند و روش‌های برخورد و رفتار مناسب در روبرو شدن با مشکل ‌های زندگی و تعارضات زناشویی را به آن ها آموزش می‌دهند.

امکان دارد طی این جلسه مشاور ازدواج انجام یک سری تست ‌هایی که در تصمیم ‌گیری برای ازدواج و شناخت اشخاص این توانایی را دارد که دارای تاثیر زیادی باشد، به زوج ‌ها پیشنهاد شود.

تست‌ های ازدواج و روانشناس ایرانی در کانادا و مشاوره ازدواج در کانادا در نوع های مختلفی وجود دارند مانند تست انگیزش، تست هارتمن یا تست تفاهم که مشهورتر از همه تست MBTI می باشد.

مشاوره کودک با روانشناس ایرانی در کانادا

مشاوره کودک نوعی از خدمات روان شناختی می باشد که به وسیله روانشناس ایرانی در کانادا و مشاوره کودک در کانادا ارائه می شود.

در جلسه های مشاوره درمان گر کودک را تشویق می کند تا هیجاناتش را بروز دهد.

روند مشاوره این توانایی را دارد که در جریان یک بازی اتفاق بیفتد.

استفاده از بازی یا کارهای هنری کودک شما را یاری می دهد که احساس راحتی بیشتری کند و آن چه که مشاور در مورد نوع رفتار و ابراز هیجان آموزش می دهد را بیشتر یاد بگیرند.

مشاوره آنلاین روانشناس ایرانی در کانادا در چه زمینه هایی ارائه می شود؟

  • مشاوره ازدواج در کانادا

  • مشاوره خانواده در کانادا

  • مشاوره طلاق در کانادا

  • مشاوره کودک در کانادا

اگر که شما نیازمند به مشاوره ازدواج می باشید و یا مشاوره خانواده و یا مشاوره طلاق نیاز دارید و در کل به روانشناس ایرانی در کانادا نیازمندید این توانایی را دارید که از مشاوره آنلاین برای ایرانی های مقیم کانادا استفاده کنید.

مشاوره ازدواج در کانادا، با جدیدترین متدهای روز دنیا به شما عزیزان ارائه داده می شود و مشاوره خانواده در کانادا به شکل انفرادی و خانوادگی برگزار می شود.

اگر برای طلاق نیاز به مشورت دارید این توانایی را دارید وقت مشاوره طلاق در کانادا به صورت آنلاین رزرو کرده و از مشاوره دلخواهتان به راحتی بهره بگیرید.

مزایای مشاوره آنلاین با روانشناس ایرانی در کانادا

با توجه به پیشرفت تکنولوژی یکی از راه های دریافت مشاوره در کم ترین زمانی که امکان دارد، مشاوره آنلاین می باشد.

برای دریافت مشاوره آنلاین بعد از هماهنگی با مشاور مورد نظرخودتان، این توانایی را دارید که با برقراری یک ارتباط مجازی، از تجربیات او استفاده کنید.

البته مشاوره غیر حضوری و آنلاین مزایای دیگری هم دارا می باشد.

در این مقاله به بعضی از فایده های مشاوره آنلاین اشاره می کنیم.

این توانایی را دارید با کمترین هزینه با مشاوره دلخواهتان که امکان دارد هزاران کیلومتر از شما فاصله داشته باشد، ارتباط آنلاین برقرار کنید.

تغییر ساعت و زمان مشاوره به کم ترین حد ممکن می رسد.

در ارتباط های اینترنتی این توانایی وجود دارد با محاسبه اختلاف زمان دو کشور، زمان مشخصی را برای ارتباط با روانشناس ایرانی در کانادا برگزید.

اگر ترس از رفتن به روانشناس ایرانی در کانادا را دارید، مشاوره آنلاین یک پیشنهاد بسیار خوب برای شما می باشد.

درمان را می توانید خیلی راحت و با فشارهای روحی کمتری شروع کنید. در خانه خود بنشینید و روان درمانی خود را آغاز کنید.

با توجه به حضور داشتن بیشتر افراد در فضای مجازی، مشاوره آنلاین به وسیله ارتباط اینترنتی با صمیمیت زیادی برگزار می شود و راه کارهای ارائه شده به واسطه روانشناس ها و روان درمانگر، تاثیرگذاری زیادی دارد.

از بهترین خوبی های مشاوره آنلاین در کانادا این می باشد که این توانایی وجود دارد با هماهنگی قبلی تعداد جلسات مشاوره را در طول هفته زیاد کرد.

دکتر مریم زادباقر روانشناس ایرانی در کانادا در زمینه مشکل های عاطفی و آسیب‌های روحی که امکان دارد ایرانی ها بعد از مهاجرت به کانادا با آن روبرو بشوند تخصص و تجربه کافی را دارا می باشند.

دکتر مریم زادباقر برای ایرانی های مقیم کانادا این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند از طریق تماس صوتی در واتساپ و یا بصورت آنلاین (چت در واتساپ) از مشاور ایرانی و فارسی زبان خود مشاوره دریافت کنند.

هزینه مشاوره در کانادا با دکتر مریم زادباقر برای ایرانیان مقیم کانادا نسبت به هزینه روانشناس ایرانی در کانادا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

ویژگی های روانشناس ایرانی در کانادا

یک مشاور خوب دانش بسیار بالا و به روز دارد. تحصیلات تخصصی برای ارائه یک مشاوره خوب کافی نیست.

روانشناس ایرانی در کانادا باید تجربه کافی هم داشته باشد و اطلاعاتی به روز از از مسیر رشد و تعالی روحی اشخاص داشته باشد.

از بارز ترین ویژگی های بهترین روانشناس ایرانی در کانادا این است که روحیه همدلی با شخص مراجعه کننده داشته باشد.

زمانی که روانشناس ایرانی در کانادا حس همدلی دارد به سرعت مراجعه کننده را درک کرده و این نشانه رشد شخصیتی و اخلاقی مشاور می باشد.

از دیگر ویژگی های یک روانشناس خوب، تشویق و حمایت مراجعه کنندگان خودش است.

روانشناس ایرانی در کانادا به مراجع انگیزه ای فراوان می دهد و شخص شکست خورده، غمگین، خشمگین و شخصیت رشد نکرده را به راحتی حمایت می کند و برای فردای بهتر تشویق می کند.

ویژگی ها و مزیت های مشاوره آنلاین با رواشناس ایرانی در کانادا

کانادا ، مقصدی خوب و دارای طرفدار زیاد برای اشخاصی است که تصمیم به مهاجرت دارند ، در سال های اخیر موج مهاجرت ایرانی ها به این کشور پیشرفته افزایش چشمگیری داشته است.

از دلایل آن می توان به بالا بودن سطح بهداشت ، وجود موقعیت های شغلی متناسب با مهارت های شخص ، بالا بودن استاندارد تحصیلی و به طور کلی بالا بودن کیفیت زندگی اشاره کرد.

اما با همه این وجود از آن جایی که مهاجرت اقدامی خیلی سخت است، فرد مهاجر با مشکلات متعددی دسته و پنجه نرم می کند تا در آخر این توانایی را بدست بیاورد که زندگی قابل قبولی برای خودش فراهم کند.

دور بودن از خانواده و تنها بودن ، فرهنگی متفاوت ، نگرانی از وضعیت فرزندان ، از بین رفتن کانون گرم خانواده و ….. هر یک این توانایی را دارد تا زمینه ساز اختلال های روانی بی شماری مثل افسردگی، اضطراب و پریشانی و ….. در شخص باشد که زندگی او را به طور کلی مختل کرده و باعث طرد شدن او از جامعه شود.

به همین خاطر بیشتر اشخاصی که مهاجرت می کنند نیاز دارند که حضور یک مشاور روانشناس را در زندگی خود احساس کنند ، ولی معمولا پیدا کردن مرکز مشاوره تخصصی و مورد اعتماد و تعیین وقت جهت مشاوره با روانشناسی آگاه و باتجربه ، زمان زیادی را از فرد می گیرد.

با توجه به این که اکثر افراد تا بحرانی شدن اوضاع از رفتن به مراکز مشاوره خودداری می کنند، یافتن و اعتماد کردن به یک مرکز معتبر نیز خود می تواند به دغدغه ای دیگر و بدتر شدن وضعیت شخص منجر شود.

مهارت های مورد نیاز روانشناس ایرانی در کانادا برای فرد مهاجر

روانشناس ایرانی در کانادا الزامی است که در گفتگوی خود با مراجعه کنندگان، تعصبات قومی و نژادپرستانه را کنار بگذارد و به همه ارزش های فرهنگی و خانوادگی او توجه داشته باشد.

از روش درک تفاوت ها این توانایی را داشته باشد زندگی شخص را بهبود ببخشد و در عین حفظ فرهنگ شخص به ایجاد هویت مشترک با متولدین این کشور کمک نماید.

هم زبان بودن مشاور روانشناس با مراجعه کننده خود موضوعی است که بسیار در این حوزه مهم می باشد ، زیرا که او آشنایی کامل با فرهنگ مراجع داشته و این توانایی را دارد که سریع تر ارتباطی مملو از همدلی با او برقرار کند.

که این مهارت هم به تجربه مشاور بستگی دارد و از آن جایی که در بهتر شدن اختلال و وضعیت روانی شخص ، زمان موضوع مهمی به حساب می آید اگر شخصی که مشاوره را انجام می دهد هم زبان مشاوره گیرنده نباشد احتمال به تاخیر انداختن پروسه بهبودی شخص بالا می رود.

روانشناس ایرانی در کانادا

نکته دیگری که اهمیت دارد به وجود آمدن امکان مشاوره آنلاین و تلفنی همراه با پیشرفت تکنولوژی است که انجام مشاوره را خیلی آسان تر کرده است.

چون دیگر نیازی به تلف کردن وقت و هزینه بالا به وسیله مراجعه کننده نمی باشد و اشخاص به راحتی این توانایی را دارند که با روانشناس ایرانی در کانادا ارتباط برقرار کنند.

باید به این موضوع توجه کرد که آن چه در عمق علم روانشناسی موجود می باشد توانایی تحلیل زندگی و کشف راه های گوناگون آن و پیشنهاد دادن راه کارهای مفید برای بهبود زندگی مراجعه کننده است.

دکتر روانشناس ایرانی در کانادا | روانشناس زن در کانادا

روانشناس ایرانی در کانادا به این موضوع اشراف کاملی دارد که یک راه درمانی مفید برای یک شخص این توانایی را ندارد همان اثربخشی را بر روی مراجعه کنندگان دیگر داشته باشد.

انسان ها دارای روحیه و روان های متفاوت می باشند  و هرچقدر روانشناس ایرانی در کانادا تجربه های زیاد تری را دارا باشد این توانایی را دارد راه کارهای مفید تری ارائه دهد.

نکته قابل توجه دیگر داشتن صلاحیت فرهنگی روانشناس ایرانی در کانادا است که شامل بعد های گسترده ای می باشد :

  • دانش فرهنگی مشاور

  • نگرش و عقاید مشاور نسبت به مراجعان با فرهنگ های متفاوت

  • مهارت های درمانی وی

  • استفاده از مداخلات مناسب فرهنگی از همین بعد هاست.