88 / 100
1/5 - (1 امتیاز)

دکتر روانشناس در آمریکا

دکتر روانشناس ایرانی در مونیخ

در صورتی که در کشور آمریکا زندگی می‌کنید و نیازمند ارتباط با یک دکتر روانشناس در آمریکا هستید، می‌توانید از طریق مشاوره ی آنلاین و غیرحضوری با دکتر مریم زادباقر در ارتباط باشید.

جهت مشاوره آنلاین و واتساپی با دکتر روانشناس در آمریکا و یا ایران می‌توانید با دکتر مریم زادباقر در حیطه‌های مختلف شامل:

مشاوره خانواده ، مشاوره فردی ، اختلالات روانی، مشاوره کسب و کار، مشاوره تحصیلی و… از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی در ارتباط باشید.

ویژگی‌ها و مزیت‌های مشاوره آنلاین با دکتر روانشناس در آمریکا

انتخاب نوع و چگونگی انجام مشاوره با توجه به شرایط و موقعیت فردی که متقاضی مشاوره روانشناسی می‌باشد متفاوت است، گاهی اوقات برخی از افراد مقیم آمریکا که نیازمند درمان و مشاوره هستند به دلیل گرفتاریهای مختلف، هزینه زیاد و نداشتن زمان کافی و همچنین در دسترس نبودن مراکز مشاوره معتبر، از رفتن نزد مشاور خودداری کرده که این موضوع می‌تواند در طولانی مدت هم به خود شخص و هم در نهایت به اجتماع آسیب بزند.

با پیشرفت علم و دسترسی آسان به اینترنت، مشاوره آنلاین و غیرحضوری مورد استقبال تعداد زیادی از افراد قرار گرفته است که به دلایل ذکر شده نمی توانند از مشاوره حضوری بهره مند شوند.

در این مسیر دکتر روانشناس در آمریکا همراه شماست.

از مزایای مشاوره آنلاین و غیر حضوری دکتر روانشناس در آمریکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه جویی در زمان
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه‌های سنگین در مشاوره حضوری
 • بیان راحت و بدون سانسور افکار و احساسات
 • امکان گفتگو با مشاور بیشتر از یک بار در هفته
 • درمانجو می‌تواند بصورت محرمانه و ناشناس با مشاور گفتگو داشته باشد
 • درمانجو می‌تواند بر حسب نیاز بیشتر از یک مشاور را برای خود انتخاب نماید
 • روانشناسی مهاجرت در قرن جدید
از سال 1990 تا کنون هرساله حدود یک میلیون مهاجر جدید وارد خاک آمریکا می‌شوند، طبق آمار بدست آمده از دفتر سرشماری ایالات متحده بیش از 40 میلیون نفر از ساکنان این قاره متولدین خارجی هستند بطور کلی روند مهاجرت مستلزم جدایی از زادگاه و اعضای خانواده، تغییر آداب و رسوم و ورود به فرهنگی ناآشنا، تغییر زبان، تغییر شغل و… بوده که می‌تواند سرمنشا ایجاد یا تشدید اختلالات روانی شده و سلامت روان فرد را در معرض خطر قرار دهد.
اختلالاتی همچون اضطراب، افسردگی، سوء مصرف مواد، ایده خودکشی و…. در این میان بررسی مشکلات و ارائه خدمات روانشناسی و بهداشت روانی به مهاجران توسط دکتر روانشناس در آمریکا که بتوانند ارتباطی صحیح با فرد مهاجر برقرار کنند حائز اهمیت می‌باشد.
هرچند تعداد زیادی از این افراد علاقه چندانی به استفاده از خدمات مشاور و روانشناس نشان نمی‌دهند و خودیاری و استفاده از منابع مختلفی که ریشه در فرهنگ و مذهب آنها دارد را ترجیح می‌دهند.
دکتر مریم زادباقر این امکان را برای شما ایجاد کرده‌اند که در سراسر آمریکا بتوانید به صورت آنلاین با دکتر روانشناس در آمریکا در شهر‌هایی مثل کالیفرنیا، نیویورک، لس آنجلس، شیکاگو، هیوستون، فیلادلفیا، واشنگتن، سن دیگو، فینیکس و… مشاوره داشته باشید.

مهارت‌های مورد نیاز دکتر روانشناس در آمریکا برای فرد مهاجر

دکتر روانشناس در آمریکا باید در گفتگوی خود با مراجع، تعصبات قومی و نژادپرستانه را کنار گذاشته و به تمامی ارزشهای فرهنگی و خانوادگی وی توجه داشته باشد و از طریق درک تفاوتها بتواند زندگی فرد را بهبود بخشیده و در عین حفظ فرهنگ فرد به ایجاد هویت مشترک با متولدین این کشور کمک نماید.
دکتر روانشناس در آمریکا می‌تواند با جمع آوری داده‌های مربوط به موضوعات تاریخی، خانوادگی، اقتصادی، اجتماعی، توضیح دقیق و جامعی در مورد فرد مهاجر ارائه دهد، این اطلاعات در انتخاب تست‌های مناسب و تفسیر نتایج بسیار مهم است، شایان ذکر است روانشناسان و مشاورانی که به زبان مراجع خود مسلط باشند میزان موفقیتشان در جلب اعتماد و برقراری ارتباط صحیح با فرد مورد نظر بالاتر می‌رود.
باید توجه داشت آنچه در عمق علم روانشناسی وجود دارد توانایی تحلیل زندگی و کشف راه‌های گوناگون آن و ارائه راهکارهای مفید برای بهبود زندگی مراجع است، دکتر روانشناس در آمریکا به این موضوع اشراف کامل دارد که یک راه درمانی مفید برای یک فرد نمی‌تواند همان اثربخشی را بر روی مراجع دیگر داشته باشد چراکه انسانها دارای روحیه و روان متفاوت هستند، از این رو هرچقدر دکتر روانشناس در آمریکا تجربیات بیشتر داشته باشد و به قولی دنیا دیده‌تر باشد و در عین حال به علم روانشناسی تسلط کاملتری داشته باشد، می‌تواند راهکارهای مفید‌تری ارائه دهد.
نکته قابل توجه دیگر داشتن صلاحیت فرهنگی دکتر روانشناس در آمریکا می‌باشد که شامل ابعاد گسترده‌ای است: دانش فرهنگی مشاور، نگرش و عقاید مشاور نسبت به مراجعان مختلف فرهنگی، مهارت‌های درمانی وی و استفاده از مداخلات مناسب فرهنگی.

چرا روانشناس ایرانی | دکتر روانشناس در آمریکا

روانشناسی یک علم است. علمی است که با استفاده از روش علمی به روان و ذهن انسان و رفتار آن می‌پردازد. به عبارت دیگر، روانشناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی می پردازد. اما باید در نظر داشته باشید، روانشناسی با روان و حال روحی هر شخص ارتباط زیادی دارد.

چون مساله انسانی است و به ذهن و روان انسان مربوط است، در اینجا نحوه ارتباط شخص روانشناس و درمانگر مهم می‌شود که بتواند با مخاطب خود به خوبی ارتباط برقرار کند.

اکثر ایرانی‌های ساکن آمریکا در شهر‌هایی مثل کالیفرنیا ، نیویورک ، لس آنجلس ، شیکاگو ، هیوستون ، فیلادلفیا ، واشنگتن ، سن دیگو ، فینیکس و … زندگی می‌کنند.

گاهی ممکن است این افراد برای مسائل مختلف به دکتر روانشناس در آمریکا احتیاج پیدا کنند که روانشناسان ایرانی حاضر در شهر‌های نیویورک و واشنگتن به مراتب بیشتر از روانشناسان آمریکایی می‌توانند به آنها کمک کنند.

این امکان توسط دکتر مریم زادباقر برای شما فراهم گشته تا در سراسر آمریکا بتوانید به صورت آنلاین با دکتر روانشناس در آمریکا در شهر‌هایی مثل کالیفرنیا ، نیویورک ، لس آنجلس ، شیکاگو ، هیوستون ، فیلادلفیا ، واشنگتن ، سن دیگو ، فینیکس و … از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی مشاوره داشته باشید.

دکتر روانشناس در آمریکا – روانشناس خوب آنلاین آمریکا

اگر شما یک ایرانی مقیم آمریکا هستین و به یک دکتر روانشناس در آمریکا یا روانشناس ایرانی در کالیفرنیا نیاز دارید می توانید از یک روانشناس خوب آنلاین بهترین بهره را ببرید.
وقتی صحبت از مشکلات سلامت روان می شود، مشاوره آنلاین یکی از راحت ترین راه ها برای دریافت کمک مورد نیاز است. این که آیا با اضطراب ، افسردگی یا اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) دست و پنجه نرم می کنید، خدمات رواندرمانی آنلاین دکتر مریم زادباقر به صورت 24 ساعته می تواند در این خصوص بسیار موثر باشد.

وقت مشاوره آنلاین در واتس آپ با دکتر روانشناس در آمریکا

در حالی که مشاوره آنلاین بهترین راه حل برای همه نیست، اما به سرعت به یکی از محبوب ترین روش ها برای هموطنانی که به کشورهای دیگری از جمله آمریکا مهاجرت کردند و برای دریافت خدمات بهداشت روانی تبدیل می شود.

دلیل این موضوع این است که می توانید از طریق چت و یا تماس تصویری به راحتی در خانه خود با یک دکتر روانشناس در آمریکا صحبت کنید.

بهترین دکتر روانشناس در آمریکا | دکتر روانشناس خوب آنلاین در آمریکا

دکتر مریم زادباقر بر روی خدمات درمانی آنلاین برای افراد، زوج ها و نوجوانان ایرانی که در آمریکا سکونت دارد تمرکز دارد تا به بهترین نحو ممکن بتواند از طریق مشاوره آنلاین به شما کمک کند.

هنگامی که صحبت از حمایت از سلامت روان می شود، درمان آنلاین یک گزینه محبوب است. جای تعجب نیست که ماهیت انعطاف پذیر خدمات و قیمت مقرون به صرفه آن را به گزینه ای جذاب برای بسیاری تبدیل کرده است.

اگرچه ممکن است خیلی خوب به نظر برسد، اما این روش درمانی تفاوت چندانی با درمان حضوری ندارد و این شامل روانشناسانی از جمله دکتر مریم زادباقر است که مشاوره آنلاین در آمریکا را ارائه می دهند.

دکتر روانشناس در آمریکا به صورت آنلاین به شما عزیزان هموطن در حل مشکلات روانی در زندگی خود کمک می کنند. اعم از بالینی (به عنوان مثال افسردگی یا اضطراب)، شرایطی (مشکلات در روابط یا شغل جدید) یا فردی (فراز و نشیب های اجتناب ناپذیر زندگی)

انتخاب یک دکتر روانشناس در آمریکا که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد می تواند در حل مشکلات شما و ساختن آینده ای بهتر بسیار موثر باشد.

دکتر روانشناس کیست؟ – دکتر روانشناس در آمریکا

دکتر روانشناس در آمریکا با روانشناسی که در مطب می بینید تفاوتی ندارد. روانشناسان آنلاین دارای مدرک روانشناسی و همچنین آموزش حرفه ای و مهارت های مورد نیاز برای کمک به مردم برای مقابله با چالش های زندگی و مسائل مربوط به سلامت روان هستند. پس از سال ها تحصیلات تکمیلی و آموزش های تحت نظارت، روانشناسان مجاز به تعیین بهترین نوع درمان مراجعین هستند.

روانشناسان آنلاین می توانند به طیف وسیعی از افراد کمک کرده و انواع مختلفی از مسائل مربوط به سلامت روان را درمان کنند، از جمله:

 • درمان افسردگی و اضطراب

 • مسائل طولانی مدت عصبانیت

 • شرایط مزمن که بر سلامت جسمی تأثیر می گذارد

 • احساس غرق شدن

 • اندوه درگذشت یکی از اعضای خانواده

 • مدیریت اعتیاد

 • غلبه بر شرایط استرس زا

برای رسیدن به هدف، موانع احساسی گذشته را بشکنید

برای کمک به تعیین بهترین روش رواندرمانی، روانشناسان می توانند آزمون ها و ارزیابی هایی را برای کمک به تشخیص اختلالات روانشناختی انجام دهند یا درباره نحوه فکر، احساس و رفتار فرد اطلاعات بیشتری کسب کنند.

سپس، آنها از مجموعه ای از درمان های مبتنی بر شواهد برای کمک به رسیدگی به مسائلی که فرد با آن روبرو است، معمولاً در قالب مکالمات درمانی استفاده می کنند.

روانشناس کودک آنلاین در آمریکا

روانشناسی کودک به درمان طیف وسیعی از مسائل و اختلالات که کودکان و خانواده های آنها را تحت تأثیر قرار می دهد، اشاره دارد. روانشناسانی که عمدتا با کودکان کار می کنند، آزمایشات را انجام می دهند، تحقیقات انجام می دهند و در جلسات درمانی با افراد، خانواده ها و گروه ها شرکت می کنند. روانشناسان کودک در مراکز خصوصی، مدارس، بیمارستان ها و سازمان های دولتی کار می کنند.

اختلالات عاطفی، روانی و رفتاری که بر کودکان تأثیر می گذارد، اغلب متفاوت از بزرگسالان است. به طور معمول، دکتر روانشناس در آمریکا به منظور جلب اعتماد و صریح صحبت کردن با یک مراجعه کننده خردسال به صورت تک به تک کار می کند. در بسیاری از موارد، سرپرستان کودک یا افراد مهم دیگر (به عنوان مثال معلم، پزشک اطفال) در فرایند درمان نقش دارند.

برخی از روانشناسان کودک در محیط های بالینی که مستقیماً با مشتریان خود کار می کنند تمرین می کنند. سایر روانشناسان کودک در موقعیت های پژوهشی در موسسات دانشگاهی، دولتی یا خصوصی کار می کنند. برخی از روانشناسان کودک که در مدارس کار می کنند بر نحوه تأثیر اختلالات رفتاری و روانی بر یادگیری تمرکز می کنند.

آنها ممکن است به دانش آموزان در حل مشکلات خود، اجرای برنامه های عملکردی و ارائه مشاوره برای معلمان و سرپرستان کمک کنند. روانشناسان کودک هدف نهایی را هماهنگ کردن مراقبت و بهبود کودکان مبتلا به این اختلالات قرار می دهند.

روانشناس نوجوان در آمریکا

مشاوره برای نوجوانان، مشاوره ای است که به جوانان کمک می کند تا احساسات، رفتارها و افکار خود را درک کنند و مستلزم استفاده از تکنیک های منحصر به فرد است که ماهیت بیانگر یک جوان را مانند هنر درمانی یا روشهای سنتی تر مانند گفتاردرمانی ترسیم می کند. این نوع مشاوره در راهنمایی کودکان در حال گذار به بزرگسالی و درک بهتر آنها بسیار مهم است.

مرحله نوجوانی دوره ای است که کودک از کودکی به بزرگسالی تبدیل می شود و معمولاً بین 10 تا 19 سالگی اتفاق می افتد. در این دوره، بزرگسالان جوان تغییرات روحی و جسمی زیادی را تجربه می کنند.

از نظر جسمی، نوجوانان تغییراتی را در بدن خود مشاهده می کنند، روندی که به آن بلوغ گفته می شود و زمانی است که تغییرات هورمونی بر روحیه و افکار آنها تأثیر می گذارد.

اغلب، هنگامی که این تغییرات شروع می شود، نوجوانان بسیار حساس می شوند و نوسانات خلقی و نوسانات در سطح اعتماد به نفس خود را تجربه می کنند. اگر به درستی راهنمایی یا مشورت نشوند، نوجوانان می توانند به تصمیم گیری خودسرانه بپردازند و قضاوت های خود را که اغلب مبهم است شروع کنند.

در نتیجه، آنها می توانند راه اشتباه را طی کنند و طعمه موارد منفی شوند که می تواند زندگی آنها را مانند مواد مخدر، فشار همسالان و موارد دیگر خراب کند.

به همین دلیل است که نوجوانان باید مشاوره ای با دکتر روانشناس در آمریکا برای رسیدگی به احساسات و افکار خود در نظر بگیرند که به آنها اجازه می دهد تا به بزرگسالانی سالم و خوش فکر تبدیل شوند.

روانشناس خانواده آنلاین در آمریکا

دکتر مریم زادباقر خانواده درمانی را اینگونه تعریف می کند: “نوعی مشاوره روانشناسی است که برای کمک به اعضای خانواده در بهبود ارتباط و حل تعارضات انجام می شود”.

روانشناسان خانواده با گروهی از اعضای خانواده ملاقات می کنند تا به آنها آموزش دهند که چگونه با هم تعامل داشته باشند.

دکتر روانشناس در آمریکا نگران تعاملات بین زن و شوهر و بین والدین و فرزندان هستند. همچنین وقتی خانواده ها با بیماری های جسمی و روحی روبرو هستند، مشاوران به روابط خانوادگی کمک می کنند. آنها همچنین نگران کودک آزاری و بی توجهی هستند.

علاوه بر این، آنها به اعضای خانواده در مقابله با استرس در هنگام انحلال رابطه، طلاق، ازدواج مجدد و غیره کمک می کنند.

روانشناسان خانواده همچنین با بیمارانی که اعضای خانواده خود را از دست داده اند همکاری می کنند تا بتوانند در غم و اندوه خود کار کنند یا با کودکانی که از حوادث ناگوار رنج برده اند، به آنها کمک کند تا ترس خود را ابراز کنند و یاد بگیرند که چگونه با آنها کنار بیایند.